Vacature Junior Finance

Vacature Junior Finance

Heb jij affiniteit met vastgoed? Zoek je een uitdagende baan op financieel gebied? Wil je werken in een kleine professionele organisatie waar je de ruimte krijgt om jouw werk zelfstandig te doen en veel kan groeien?

Wij, het team van Hillside Development B.V., zoeken een nieuwe collega voor de functie van Financieel Medewerker. De baan is voor 24-40 uur (in overleg). De werklocatie is Amsterdam Centrum (Spui).

Ons team bestaat uit 4 mensen. Wij werken met veel plezier samen aan projectontwikkeling voor eigen rekening en risico en het beheer van het vastgoed. Deze verschillende aspecten maakt ons werk heel dynamisch en uitdagend. Het fijne van werken in een klein ervaren professioneel team is dat je direct resultaat ziet van jouw werkzaamheden, veel kan leren en dat de beslislijnen kort zijn.

Wat ga je doen als Financieel Medewerker?

In de basis doe je alle relevante werkzaamheden voor de financiële administratie van het bedrijf. Je wordt tevens de ondersteuner van de drie collega’s die zich bezighouden met de commerciële en technische aspecten rondom het vastgoedbeheer en projectontwikkeling. Je hebt vaste taken, maar er is altijd ruimte om meer op te pakken binnen een kleine organisatie als die van ons. In grote lijnen kan je zeggen dat jij verantwoordelijk wordt voor diverse financiële processen binnen de organisatie.

Meer concreet is dit wat je gaat doen:

 • Het hebben van een helder overzicht over de gehele administratie en bijhorende werkzaamheden;
 • Het zelfstandig voeren van de debiteuren- en crediteuren administratie;
 • Het opstellen van periodieke rapportages (oa liquiditeiten, W&V, leningen, asset management, stichtingskosten);
 • Het aansturen van de accountant voor het opmaken van de jaarrekeningen van alle gelieerde entiteiten;
 • Het beheren van de leningen;
 • Het beheren van de verzekeringen en nuts contracten;
 • Het monitoren van het financiële gedeelte van de aanneemcontracten;
 • Het voeren van de huurdersadministratie;
 • Het opstellen en verwerken van periodieke belastingaangiftes;
 • Het monitoren en optimaliseren van de fiscaliteiten;
 • Contacten onderhouden met huurders, (ver)kopers, financiers, belastingadviseurs, notarissen en met andere leveranciers;
 • Het ondersteunen bij de aan- en verkoop van projecten (projectontwikkeling);
 • Het monitoren en optimaliseren van de beheerportefeuille.

Wat bieden wij?

 • Een afwisselende en uitdagende baan in een snelgroeiend bedrijf met een professioneel team van gedreven mensen;
 • Een fijne werksfeer dat zich kenmerkt als open en transparant, informeel maar resultaatgericht;
 • Een marktconform salaris. Indicatie tussen de €3.000 en €3.600/maand op basis van een fulltime aanstelling en afhankelijk van werkervaring;
 • Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling, initiatieven en ideeën;
 • We lunchen samen en drinken op donderdag graag een drankje bij Hoppe;
 • Een fijn en rustig kantoor in het bruisende centrum van Amsterdam (Spui);
 • Wij willen de samenwerking aangaan voor de lange termijn.

Herken jij jezelf in dit profiel?

Qua persoonlijkheid ben je iemand die stevig in zijn schoenen staat, je kan analytisch denken, verbanden leggen en over situaties heen kijken om tot de beste oplossing te komen. Je wilt zaken goed op orde hebben en je voelt je daar verantwoordelijk voor. Je bent sociaal, commercieel, empathisch, flexibel, creatief, proactief, resultaat- en oplossingsgericht. Samenwerken en service bieden aan collega’s en klanten vind je belangrijk en gaat je makkelijk af. Verder beschik je over:

 • Je hebt HBO of academisch werk- en denkniveau (diploma niet vereist);
 • Je hebt 0-5 jaar werkervaring in een soortgelijke functie of bent uiterst gemotiveerd om alles te willen leren tijdens de inwerkperiode;
 • Je bent communicatief zeer vaardig en hebt een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal;
 • Je gaat secuur te werk en bent financieel onderlegd;
 • Je beschikt over uitstekende beheersing van Microsoft Office; Word en Excel;
 • Je woont op een redelijke woon-werkafstand van ons kantoor in Amsterdam-Centrum met het OV of fiets.

Over de werkgever Hillside Development B.V.

Hillside Development B.V. is een projectontwikkelaar en realiseert ca. 50 woningen per jaar in de regio Randstad. Dochteronderneming Hillside Management B.V. verricht voor opdrachtgevers naast het reguliere vastgoedbeheer ook de financiering en financiële administratie van onroerend goed portefeuilles (ca. 100-150 woningen). Ook begeleiden en adviseren wij onze opdrachtgevers bij de aan- en verkoop/ huur- en verhuur van onroerend goed. Wij bestaan bijna 3 jaar en hebben in deze periode een uitgebreid landelijk (kennis)netwerk opgebouwd in Nederland.

Ons team bestaat uit 4 personen. Met elkaar hebben wij de kennis van alle verschillende aspecten van projectontwikkeling en vastgoedbeheer. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich als informeel met een echte hands-on mentaliteit. Meer over ons bedrijf lees je hier: www.hillsidedevelopment.nl

Solliciteren rechtstreeks bij de directe werkgever Hillside Development

Heb je interesse in deze functie van Financieel medewerker? Reageren kan direct. Mail je motivatiebrief en CV (met pasfoto) naar [email protected]. Heb je vragen voordat je solliciteert? Dan kan je bellen naar 020 244 39 80 en vragen naar Thijs Nijman of Jan van Arkel. Wij kijken uit naar jouw sollicitatie.